Kopā mēs esam spēks
RSS icon
 • Diemžēl Latvijā turpina samazināties iedzīvotāju skaits

  27 augusts, 2009 redaktors 4 Komentari

  Nupat LETA publiskotie statistikas dati liecina, ka Latvijā turpina samazināties iedzīvotāju skaits.

  Šī gada  1.jūlijā Latvijā dzīvoja par 5800 cilvēku jeb par 0,3% mazāk nekā gada sākumā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.

  Pirmajā pusgadā no Latvijas uz citām valstīm ar mērķi apmesties tur uz pastāvīgu dzīvi vai vismaz uz vienu gadu izceļojuši gandrīz 3000 cilvēku jeb aptuveni tikpat cik pagājušā gada pirmajā pusē.

  1.jūlijā Rīgā dzīvoja 710 600 iedzīvotāju, kas ir par 2400 cilvēku jeb par 0,3% mazāk nekā gada sākumā. Rīgas iedzīvotāju skaits, mirušo skaitam pārsniedzot jaundzimušo skaitu, samazinājās par 900, bet starpvalstu migrācijas rezultātā – par 1500.

  Kopumā Latvijā iedzīvotāju skaits, mirušo skaitam pārsniedzot jaundzimušo skaitu, sarucis par 4200, bet starptautiskās migrācijas rezultātā – par 1600 cilvēkiem.

   

  4 responses to “Diemžēl Latvijā turpina samazināties iedzīvotāju skaits”

  1. no tā varam secināt ka būs arvien grūtāk pārdot nekustamos īpašumus, jo nebūs kam pārdot

  2. Klau, cienītais ar mazo “p”, es tev jau 2. reizi lūdzu neizmantot manu niku, a to sarakstīsi kaut kādas muļķības, un man būs jābrīnās, kādā pālī es to esmu rakstījis, ka neko neatceros. :)
   Esi oriģinālāks un izdomā citu pseidonīmu.

  3. ej mammai pasūdzies

  4. Antiņ-Gatiņš

   “Pilsoņi” saplēsās!!!
   Šis nav īstais portāls, kur kasīties. Ejiet uz Delfiem vai citām klaču lapām!
   Par tēmu – kam vēl nav skaidrs, ka mūsu varasvīriem vajag “tīru” Latviju. Tagad tas nesaucas Molotova-Rībentropa pakts, bet notikumu jēga un secība ir līdzīga. Genocīds pret Latvijas iedzīvotājiem.
   Šodienas rajona, sorry, novada avīzītē “XXX” vieni vienīgi “nekrologi” – skolotāji, mediķi, policisti u.c. masveidā iet pensijās un tie kam vēl nav tas vecums, sūta smaidīgas bildītes Latvijas pakaļā palicējiem no citām ES valstīm. Tā kā pilsoņus skaitīsim pēc genocīda. Tikai….kurš to apturēs???

  Leave a reply