Kopā mēs esam spēks
RSS icon
 • saruna

  12 maijs, 2010 Diskutetajs 29 Komentari

  Šodien zvanija no Pauls Konsult un bija ilga saruna,bet pat interesakais ka pateica “Jums vajag izlasit kriminal likumu”!Ja jus paņemat kreditu un neatdevat viņu tad Jus esat krapnieki!!!!!:-))))Firmam nepatik , ka Jus vieniem maksajiet po 1-2 latam menesi!
  Ko Jus par to pateiksiet?

   

  29 responses to “saruna”

  1. Pasaki – atveriet krimināllikumu, kur rakstīts, ka draudu izteikšana ir krimināli sodāma.

  2. Man liekas, ka par krāpnieku cilvēku var nosaukt tikai tiesa, vai tad nē?

   Piekrītu Sanitai, ka tikai rakstiski ar viņiem vajag sazināties. Un, ja ir iespēja, vēlams arī radus-draugus pabrīdināt, ka šie var zvanīt.

   Man draugam nesen arī zvanīja un kad viņš teica, ka grib sazināties tikai ar vēstuļu palīdzību, tā Pau(t)s Konsults censone viņam atbildēja, ka PK nesūtīs vēstules, jo kur garantija, ka viņam nav mainījusies adrese? Saruna ilga kādas minūtes 15-20… tam viņi nebaidās naudiņu tērēt.

  3. Nu gan pacietība runāti tik ilgi. Man saruna ar viņiem ilga kādas 2 min. Piedāvāju viņas runu uzrakstīt uz papīra un atsūtīt man. Klusums.
   P.S. Parādu nomaksāju kreditoram pa tiešo un pa daļām.

  4. Manuprāt PausisKonsum vai kā citādi tos nosauktu – parādu piedzinēju speciālists centies ir norādīt uz KL 210.panta 2.daļu. Minētais likuma pants ir pietiekoši skaļš, ja uzsākta pirmstiesu izmeklēšana. Policijas dabinieks, kur uzdevums ir lietu ierosināt un izskatīt centīsies noskaidrot vai saņemtais aizņēmum ir izmantots tiem mērķiem, kā paredzēts līgumā. Svarīgi ir uzsvērt ka tieši līgumā paredzētajiem mērķiem nauda izlietota, līdz ar to Jūs neviens nevar uzskatīt par krāpnieku. Attiecībā uz vārdiem “aizņēmums” un “parāds”. Ja reklāmā kāds kreditors piedāvātu parādu, bet ne aizņēmumu, tad diez vai tik plašs klientu pulks ņemt “parādu” nebūtu un burbulis nekustamo īpašumu jomā nebūtu tā uzpūtās, un, plīsa. Pārdomājiet pie šiem vārdiem “parāds” un “aizņēmums” vai tas ir viens un tas pats? Kurā likuma normā ir definīcija, kas paskaidro vārdu “parāds”. Civillikums ir pilns ar šo vārdu nozīmi “parādnieks, parāds”, bet saistību izpilde ir cēloniski veidojusies no vārdiem “aizņēmējs un aizņēmums”, bet ne vārdiem “parāds vai parādnieks”.

  5. Mamikina paraide BEZ CENZURAS 2 dienas pec kartas interveja Paula konsula galveno Inu Hofmani.Nu tik bezkauniga un laida ar visu cenzuru uz paradniekiem.Bet runa gaja par paradu 120 ls,nesazvanot paradnieci ķeras pie mates.Mate ar infarktu slimnica bet taisas 120 latu deļ noņiemt dzivokli.Turpat parraides laika sazvanija viens pensionars un tai kundzej no sava beru sakratas naudas iedeva lai samaksa paradu.Un Hofmane otra diena ciniski raidijuma laika paziņoja;-beidzot cilveks saprata un nauda paradijas lai samaksatu.Nu vai nau draņķe?

  6. Te var noskatities minetos Bez Cenzuras raidijumus krievu valoda

   http://www.tvnet.lv/online_tv/3556
   http://www.tvnet.lv/online_tv/3587

  7. larisa – Mamikina paraide “BEZ CENZURAS” nekad neko nav atrisinājusi. 2008.gada oktobrī es arī piedalijos šajā pārraidē, kopā ar Latvijas komercbanu asoc.prez. Tverioni (biedu). Tad Tvereoni uzsvēra “Ko tautai neraustīties” kad tika runāts par banku bankrotu un kredītiem Latvijā. Ir jāapvienojas visiem kredītņēmējiem vienā idejā “Latvija bez parādiem” un jābīda saule, lai nakts atkāptos.

  8. Es esmu aizdevumu aizdevējs, un es vēlos dot no aizdevumu tiem, kas ir vajadzīga, es dotu to ar zemām procentu likmēm un ilgtermiņa atmaksas, ja Jums ir nepieciešams kredīts, sazinieties ar mani pa pastu: angelfundingltd@gmail.com

  Leave a reply